Yüz Tanıma Teknokojisi

Yüz tanıma yazılımı 3 yıldır geliştirilmekte ve son teknolojiye göre sürekli güncellenmektedir. Elimizde bulunan sahalar ve yüksek fotoğraf adetleri test sürecimizi hızlandırmış ve çekirdek yazılımın son haline gelmesine yardımcı olmuştur. 1 yıldır aktif ve min. hata oranı ile yerel ağda test ediliyor.
yüz aramasını 40 Milyon fotoğraf içerisinden ortalama bir kullanıcı bilgisayarında ( i5 CPU, 16 GB Ram) 1.3 saniye içerisinde %80 başarı oranı ile gerçekleştirmiştir. Yüz tanıma yazılımımız bulut ortamında çok daha fazla fotoğrafla aynı performansı sergileyebilecek seviyededir.

İrisiniz, aynı parmak iziniz gibi eşsiz ve size özeldir Benzeri olmayan tek sanat eseri, gözleriniz… Tüm renkleri ve gölgeleriyle “gökkuşağı örgüsü” olarak da adlandırılan İris, insan vücudunun doğrudan bir yansımasıdır Toplam genetik her iplikde ve farklı pigmentlerde kaydedilir İris’inizin ne kadar güzel ve şaşırtıcı göründüğünü keşfedin

VR (Sanal Gerçeklik)

Sanal ortamda 100 yıllar önceye geri dönüyoruz…

3 boyutlu görselleştirme ve sanal gerçeklik teknolojisi yatırımımız ile ören yerleri yüzyıllar önce yaşandığı zamana göre modelleyip, bunu sanal gerçeklik ortamında ziyaretçilere sunuyoruz.

3D Modelleme

3D MODELLEME VE ANİMASYON HİZMETİ

Profesyonel ekibimiz ve güçlü altyapımız ile sizlere en kaliteli 3D Modelleme ve 3D Animasyon hizmeti verebilmek için çalışıyoruz.

 

3D ANİMASYON

Reklam, belgesel, tanıtım filmi, montaj ve kurulum animasyonu, eğitim videoları gibi her iş kolunun ihtiyaç duyduğu 3d animasyonlar.

 

3D MODELLEME

3 boyutlu görseller ile projelerinizin sunum yada pazarlama aşamalarında daha kolay ifade edilmesini sağlayabilirsiniz.

5
12
2
4

İşletmelerimiz